RN55D3160FRSL
MFR.Part #
RN55D3160FRSL
JLCPCB Part #
C3516513
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors