RN55D2053FBSL
MFR.Part #
RN55D2053FBSL
JLCPCB Part #
C1427020
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors