RN55D30R9FBSL
MFR.Part #
RN55D30R9FBSL
JLCPCB Part #
C1429242
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors