293D127X96R3D2TE3
MFR.Part #
293D127X96R3D2TE3
JLCPCB Part #
C1954935
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 120uF 6.3V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS