RN55D3091FR36
MFR.Part #
RN55D3091FR36
JLCPCB Part #
C1764780
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors