RN55D30R1FR36
MFR.Part #
RN55D30R1FR36
JLCPCB Part #
C1764843
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors