RN55D3012FRSL
MFR.Part #
RN55D3012FRSL
JLCPCB Part #
C1785081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors