Y116950K0000A9L
MFR.Part #
Y116950K0000A9L
JLCPCB Part #
C4149164
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 50kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS