RN55D3092FRSL
MFR.Part #
RN55D3092FRSL
JLCPCB Part #
C1782234
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors