CP0005180R0JE14100
MFR.Part #
CP0005180R0JE14100
JLCPCB Part #
C19612222
Description
-65℃~+225℃ 180Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS