ERL0527K400FKEK500
MFR.Part #
ERL0527K400FKEK500
JLCPCB Part #
C3499793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors