RN55D28R7FBSL
MFR.Part #
RN55D28R7FBSL
JLCPCB Part #
C1429166
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors