RN55D2840FB14
MFR.Part #
RN55D2840FB14
JLCPCB Part #
C1394474
Description
-65℃~+175℃ 125mW 284Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors