ERL051M5000JNBF36
MFR.Part #
ERL051M5000JNBF36
JLCPCB Part #
C3426589
Description
-65℃~+175℃ 1.5MΩ 125mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors