VY1471M31Y5UG6TV0
MFR.Part #
VY1471M31Y5UG6TV0
JLCPCB Part #
C2239381
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 470pF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS