RN55D2550FR36
MFR.Part #
RN55D2550FR36
JLCPCB Part #
C1765038
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors