RN55D2372FR36
MFR.Part #
RN55D2372FR36
JLCPCB Part #
C1765208
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors