RN55D2672FR36
MFR.Part #
RN55D2672FR36
JLCPCB Part #
C1765030
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors