RNC55H2672DSRE7
MFR.Part #
RNC55H2672DSRE7
JLCPCB Part #
C3401456
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors