RN55D2214FR36
MFR.Part #
RN55D2214FR36
JLCPCB Part #
C1790182
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors