RN55D2210FRSL
MFR.Part #
RN55D2210FRSL
JLCPCB Part #
C1782455
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors