RN55C4993BRE6
MFR.Part #
RN55C4993BRE6
JLCPCB Part #
C1783876
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors