RNC50H2980BRB14
MFR.Part #
RNC50H2980BRB14
JLCPCB Part #
C1461010
Description
-65℃~+175℃ 100mW 298Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors