BZD27B36P-HE3-08
MFR.Part #
BZD27B36P-HE3-08
JLCPCB Part #
C5604745
Description
1 Independent 1uA@27V 35.28V~36.72V 36V 40Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS