RN55D2002FBSL
MFR.Part #
RN55D2002FBSL
JLCPCB Part #
C1429760
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors