RN55D19R6FBSL
MFR.Part #
RN55D19R6FBSL
JLCPCB Part #
C3500429
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors