CMF6018R000FKRE64
MFR.Part #
CMF6018R000FKRE64
JLCPCB Part #
C1780898
Description
-55℃~+175℃ 18Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors