RN55D19R1FRSL
MFR.Part #
RN55D19R1FRSL
JLCPCB Part #
C1802584
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors