RN55C5561BRSL
MFR.Part #
RN55C5561BRSL
JLCPCB Part #
C3395974
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors