CRCW121820K0JNEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW121820K0JNEK
JLCPCB Part #
C1694538
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS