RN55D1870FBSL
MFR.Part #
RN55D1870FBSL
JLCPCB Part #
C1426919
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors