RN55D1801FRE6
MFR.Part #
RN55D1801FRE6
JLCPCB Part #
C1856073
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors