RN55D6801FRE6
MFR.Part #
RN55D6801FRE6
JLCPCB Part #
C3577703
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors