PTF65309K00FYBF
MFR.Part #
PTF65309K00FYBF
JLCPCB Part #
C1442815
Description
-55℃~+150℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors