RN55D1780FBSL
MFR.Part #
RN55D1780FBSL
JLCPCB Part #
C3574513
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors