RN55D16R5FRSL
MFR.Part #
RN55D16R5FRSL
JLCPCB Part #
C1782200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors