RN55D10R5FRSL
MFR.Part #
RN55D10R5FRSL
JLCPCB Part #
C1782046
Description
-65℃~+175℃ 10.5Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors