RN55D1693FRSL
MFR.Part #
RN55D1693FRSL
JLCPCB Part #
C1782181
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors