RN65C1400FR36
MFR.Part #
RN65C1400FR36
JLCPCB Part #
C1795610
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors