RN55D1692FRSL
MFR.Part #
RN55D1692FRSL
JLCPCB Part #
C3464953
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors