RN55D1581FB14
MFR.Part #
RN55D1581FB14
JLCPCB Part #
C3475042
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors