RN55D2581FB14
MFR.Part #
RN55D2581FB14
JLCPCB Part #
C3413902
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors