RN55E8870DR36
MFR.Part #
RN55E8870DR36
JLCPCB Part #
C1782793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors