RN55D14R7FRE6
MFR.Part #
RN55D14R7FRE6
JLCPCB Part #
C3553795
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors