RN55D10R7FRE6
MFR.Part #
RN55D10R7FRE6
JLCPCB Part #
C1768297
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors