RN55D1402FBSL
MFR.Part #
RN55D1402FBSL
JLCPCB Part #
C1427551
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors