RN55E4020BR36
MFR.Part #
RN55E4020BR36
JLCPCB Part #
C1788959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors