RN55D1303FRSL
MFR.Part #
RN55D1303FRSL
JLCPCB Part #
C3391071
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors