RN55D4R42FB14
MFR.Part #
RN55D4R42FB14
JLCPCB Part #
C3512523
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors