Y005816K0000D9L
MFR.Part #
Y005816K0000D9L
JLCPCB Part #
C1455375
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 300mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS